Razer | Headset | Kraken Kitty V2 | Yes | Wired | On-Ear | USB Type A | Quartz
- TootjadRazer
- Mudel: RZ04-04730200-R3M1
- Saadavus: 4
-
135€
Razer | Headset | Kraken Kitty V2 | Yes | Wired | On-Ear | USB Type A | Quartz
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 253.00 mm |
| Gross depth master carton | 400 mm |
| Gross height (mm) | 267.00 mm |
| Gross height master carton | 315 mm |
| Gross weight | 1.14 kg |
| Gross width (mm) | 107.00 mm |
| Gross width master carton | 265 mm |
| Kandmisviis | On-Ear |
| Kõrvaklappide sagedus | 20-20k Hz |
| Microphone | Yes |
| Microphone sensitivity | -42 dBV/Pa |
| Mikrofoni sagedus | 100-10k Hz |
| Mürasummutus | Yes |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.40 kg |
| Net weight master carton | 5.44 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 239 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 142.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB Type A |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Producer | Razer |
| Producer product family | Headset |
| Producer product name | Kraken Kitty V2 |
| Tare weight (kg) | 0.74 kg |
| Tare weight master carton | 0.568 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Traadita ühendus | No |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| Ühilduvus | Wired audio usage: USB Type A, Surround sound: Only available on Windows 10 64-bit (or higher) |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Valjuhääldi suurus | 40 mm |
| Värv | Quartz |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | No |
Sildid: razer headset kraken kitty v2 yes wired on-ear usb type a quartz, rz04-04730200-r3m1, razer, korvaklapid ja mikrofonid

